Otehotnieť s cyclotestom

Otehotnieť pomocou cyclotestu baby je úplne jednoduché a spojené s minimálnou námahou: 

Pomocou cyclotestu baby meriate prostredníctvom integrovaného meracieho senzora svoju telesnú teplotu od prvého dňa Vašej menštruácie až do začiatku neplodnej fázy po ovulácii a to ráno bezprostredne po prebudení – priamo pod jazykom (presne ako keď si meriate teplotu).

Po niekoľkých sekundách sa ozve pípnutie, ktoré Vám oznámi, že meranie bolo ukončené. Žiaden strach, nemohli ste merať nesprávne, pretože cyclotest baby je vybavený inteligentnou kontrolou merania a „protestoval“ by prostredníctvom akustického signálu. V takom prípade jednoducho meranie zopakujte. 

Priamo po meraní Vám cyclotest baby ukáže na displeji, či práve máte vysoko plodné dni a nachádzate sa v období tesne pred ovuláciou alebo či máte práve plodné dni, prípadne sa nachádzate v neplodnom období cyklu. Počas ukázaných vysoko plodných dní by ste sa mali so svojim partnerom milovať, pretože v tomto období je maximálna šanca, že otehotniete.

Ak máte záujem, môžete si počas svojich vysoko plodných dní urobiť ešte dodatočný cyclotest ovulačný test. Ak je pozitívny, môžete tento výsledok zadať do cyclotest baby a zistíte, či k Vašej ovulácii dôjde v rámci nasledujúcich hodín. Takto sa pri vypočítavaní optimálnej plodnosti vezmú do úvahy dve charakteristiky plodnosti (zmena telesnej teploty a zmena hormonálnej hladiny) a je možno čo najpresnejšie určiť nadchádzajúcu ovuláciu. Toto je dosiaľ jedinečná metóda a žiaden iný prístroj nie je schopný určiť ovuláciu podobnou presnosťou. 

V prípade, že naozaj otehotniete, cyclotest baby Vám to včas ukáže. Takto sa dozviete o svojom tehotenstve skôr ako iné ženy a môžete zmenou svojho životného štýlu (napr. vzdaním sa alkoholu a nikotínu) zabrániť chybám vo vývoji vznikajúcim najmä v skorom štádiu tehotenstva.


 

Osobné odporúčanie od známeho gynekológa pána doktora Mareka Drába

" Na základe osobného priateľstva s nemeckým kolegom, gynekológom MUDr. Petrom Kernom som mal možnosť oboznámiť sa s inteligentným prístrojom, ktorý sa konečne oficiálne predáva na Slovensku. Može stat významným pomocníkom pre tých, ktorí veria prirodzenej ceste.

MUDr. Peter Kern v priebehu niekoľkých rokov na vedeckej úrovni hodnotil schopnosti cyclotestu pomoct práve tam, kde je na prvom mieste rešpektovanie prirodzených znakov ženského cyklu. Jeho vedecká práca exaktne (na zakláde vedeckých pozorovaní) hodnoti cyclotest vo všetkých parametroch a dokazuje, že je významnou pomôckou pre páry, ktoré túžia po dieťatku (cyclotest baby). 

Prvé skúsenosti slovenskych majiteliek cyclotestov moje slová potvrdzujú. Prajem vsetkým úprimne hladajúcim, aby sa stal cyclotest  súčasťou nočného stolíka, nielen ako inteligentná hračka, ale ako vážny partner na prirodzenej ceste.

Prajem sebe a vsetkým ženám, ktoré zaživajú na prirodzenej ceste adrenalinové "meškania" cyklu, aby už čoskoro mohli využívať aj doplnkové služby sledovania cyklu vo forme ultrazvukového sledovania cyklu. Aby sme konečne prešli od slov k činom a od nepraktických rád k praktickej pomoci!

Prajem veľa požehnania

S uctou MUDr.Marek Dráb,PhD."